Po procesie składania wniosku trafia on do naszych analityków, gdzie jest procesowany. Nasz system ocenia Twój wniosek oraz określa Twój limit kredytowy, który możesz uzyskać na Karcie AXI. Niezależnie od tego, czy Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana czy nie, my poinformujemy Cię o decyzji – w przypadku akceptacji – telefonicznie, w przypadku odrzucenia – powiadomieniem SMS.

Akceptacja wniosku – zadzwonimy do Ciebie.

Gdy Twój wniosek o Kartę AXI zostanie zaakceptowany, my od razu zadzwonimy do Ciebie, by Cię o tym poinformować. Chcemy wiedzieć, czy chcesz skorzystać z naszej oferty po tym, jak Twój wniosek zostanie zaakceptowany. Jeżeli tak, będziemy również prosić o podanie adresu, pod który wyślemy do Ciebie kuriera z dokumentami – oraz dnia i godziny, w których to będzie dla Ciebie najbardziej komfortowe.

Karta zostanie aktywowana po tym, jak kurier dostarczy nam podpisane dokumenty od Ciebie. Gdy tylko to się stanie, będziesz mógł zacząć się cieszyć Twoją nową przygodą z Kartą AXI

Odrzucenie wniosku – co dalej.

Jeżeli Twój wniosek zostanie odrzucony, my powiadomimy Cię o tym wysyłając wiadomość SMS na numer, który podałeś podczas aplikacji o Kartę AXI. Jeżeli nasz system odrzucił Twój wniosek, nie chcemy marnować Twojego czasu dzwoniąc do Ciebie – dlatego też wysyłamy wiadomość z informacją o naszej decyzji. Pamiętaj jednak, że już w ciągu 3 miesięcy możesz spróbować zaaplikować ponownie o Kartę AXI.