Główne wymagania, które musisz spełnić, by otrzymać Kartę AXI:

  • Co najmniej 21 lat
  • Udokumentowany dochód
  • Minimalny dochód w wysokości 1200 zł miesięcznie


By zaaplikować o Kartę AXI musisz mieć aktualny dowód osobisty. Dzięki niemu możemy sprawdzić i potwierdzić Twój wiek i podstawowe dane. Karta AXI jest świetnym rozwiązaniem finansowym, ale zdecydowanie się na korzystanie z niego wymaga pewnego poziomu dojrzałości – dlatego też stosujemy takie ograniczenie wiekowe.

Bierzemy również pod uwagę to, jak wygląda Twoja sytuacja w Biurach Informacji Gospodarczej lub Kredytowej – jeżeli Twoje spłaty bieżących zobowiązań są płacone w terminie lub nie później niż 30 dni po terminie, niekorzystna historia kredytowa nie przeszkodzi nam w akceptacji Twojego wniosku.

By potwierdzić źródło i wysokość Twoich dochodów poprosimy Cię o przesłanie odpowiednich dokumentów.

Potrzebne dokumenty przy aplikacji o Kartę AXI.

Dzięki tym informacjom nasz system będzie mógł ocenić Twoją zdolność kredytową, a co za tym idzie – limit kredytowy, który będziemy mogli Ci przyznać.

Pamiętaj, że gdy Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, skontaktujemy się z Tobą w sprawie najdogodniejszego terminu i adresu przesłania dokumentów. Będziesz potrzebował swojego dowodu osobistego, by kurier mógł potwierdzić Twoją tożsamość podczas przekazywania Umowy i Karty AXI. Po jej podpisaniu i przekazaniu jednego z jej egzemplarzy kurierowi wystarczy poczekać około 1-3 dni by Karta AXI została aktywowana - zrobimy to natychmiast, po otrzymaniu podpisanego egzemplarza Twojej Umowy od kuriera.