Kartą AXI bez problemu zapłacisz nie tylko w Polsce, ale również za granicą - będzie Twoim najlepszym towarzyszem podróży.

Karty kredytowe są cudownym narzędziem finansowym, ale niestety większość dostępnych w ofercie na polskim rynku wiąże się z dodatkowymi opłatami przy wypłatach z bankomatów. My wiemy, że za niektóre rzeczy będzie Ci łatwiej zapłacić gotówką – dlatego z Kartą AXI wypłaty z bankomatów w Polsce są darmowe.

Przy płatnościach dokonanych przy pomocy terminala POS, w Polsce i za granicą , w miejscach oznaczonych znakiem MasterCard, nie pobiera się prowizji. 

Sprawdź szczegóły taryfy tutaj:

Prowizja od wypłaty w bankomatach na terenie Polski Brak prowizji
Prowizja od wypłaty w bankomatach za granicą (w krajach Unii Europejskiej) 8 zł.
Prowizja od wypłaty w bankomatach poza granicami Unii Europejskiej 14 zł.
Usługa Cash advance na terenie Polski 8 zł.
Usługa Cash advance poza granicami Polski 1.00% (min. 25 zł.)
Zmiana numeru PIN Brak prowizji
Wyciąg z konta w bankomacie Brak prowizji
Zakupy z usługą Cash back 2,50 zł.


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod numerem 222 70 70 30 lub mailowo na adres help@axi-card.pl . Nasi konsultanci na pewno udzielą szczegółowych informacji i odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania. Możesz również skontaktować się z nami przez naszą stronę internetową – https://axi-card.pl. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub skorzystać z chatu dostępnego na stronie (w dni robocze w godzinach 9.00 – 18.00).