Jeżeli zastanawiasz się nad złożeniem wniosku o Kartę AXI, to na pewno pierwszym pytaniem, które sobie zadajesz jest: jak mogę to zrobić?

Chcieliśmy, by proces aplikacji był tak szybki i prosty jak tylko to możliwe. Wiemy, że czas to pieniądz i jak ważny jest dla współczesnego człowieka – dlatego też nie chcemy, byś go marnował na niepotrzebne zakopywanie się w papierach i czekanie w kolejkach.

Pierwszym krokiem do aplikacji o Kartę AXI jest kliknięcie w przycisk „ZŁÓŻ WNIOSEK” w prawym górnym roku naszej strony https://axi-card.pl. Następnie musisz wypełnić krótki formularz, w którym podajesz swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Te dane trafiają do nas, a my oddzwaniamy do Ciebie by razem wypełnić pełny kwestionariusz.

Kolejnym krokiem jest sprawdzenie Twojego wniosku przez naszych analityków przy pomocy naszego wewnętrznego systemu oceniania kredytowego. Bierzemy pod uwagę Twoje zarobki, terminowe bieżące spłaty aktualnych zobowiązań i zdolność kredytową.

Pamiętaj, by Twój wniosek mógł zostać zaakceptowany, Twoje dochody nie mogą być mniejsze niż 1200 zł miesięcznie, a spłaty aktualnych zobowiązań są terminowe lub ich opóźnienia nie są dłuższe niż 30 dni. 

Gdy nasz system po przeliczeniu wszystkich danych, pozwoli na akceptację Twojego wniosku, my skontaktujemy się z Tobą telefonicznie by ustalić gdzie i kiedy ma do Ciebie przyjechać kurier. W ciągu 2-3 dni Karta AXI wraz z dokumentami powinny dotrzeć do Ciebie - gdy tylko kurier wróci do nas z podpisaną Umową, my od razu aktywujemy Twoją nową kartę kredytową, Jeżeli Twój wniosek zostanie odrzucony, wyślemy Ci wiadomość SMS.