W jaki sposób otrzymasz Kartę AXI?

Jeżeli Twój wniosek został zaakceptowany, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą by poinformować Cię o naszej decyzji oraz przyznanym limicie na Karcie AXI. Przekaże również dokładne informacje dotyczące sposobu dostawy Karty AXI pod skazany przez Ciebie adres.

Informacje, których będziemy potrzebować, by móc dostarczyć Kartę AXI

W czasie rozmowy z naszym konsultantem poprosimy Cię o podanie adresu oraz najdogodniejszego dla Ciebie terminu, w którym kurier będzie mógł Ci przekazać dokumenty i kartę kredytową. Chcemy, by proces przekazania Ci Karty AXI był jak najbardziej zoptymalizowany, dlatego też wysyłamy Ci wszystkie potrzebne rzeczy za jednym razem.

Kiedy Twoja Karta AXI będzie aktywna

Kurier, który przyjedzie do Ciebie przekazać Kartę AXI przywiezie również ze sobą Umowę w dwóch egzemplarzach. Jeden z nich musisz podpisać i oddać kurierowi. Karta AXI zostanie aktywowana dopiero wtedy, gdy podpisane przez ciebie dokumenty trafią do naszego biura.

Kurier powinien dostarczyć je do nas w ciągu dwóch dni roboczych. Po otrzymaniu podpisanej przez Ciebie Umowy, my aktywujemy kartę, a Ty będziesz mógł zacząć swoją przygodę z Kartą AXI. Polecamy zalogować się do Profilu Osobistego AXI, w którym będziesz miał dostęp do wszystkich informacji dotyczących Twojej nowej karty kredytowej. Będziesz również mógł samodzielnie zarządzać funkcjami Karty AXI - zawsze i wszędzie.

Darmowa dostawa karty obowiązuje tylko na terenie Polski.