Główne wymagania, które musisz spełnić, by otrzymać Kartę AXI:

  • Co najmniej 21 lat
  • Umowa o pracę
  • Minimalny dochód w wysokości 1200 zł miesięcznie


Więcej informacji na temat wymagań, które musisz spełnić by otrzymać Kartę AXI.

W jaki sposób moja historia kredytowa wpływa na rozpatrzenie mojego wniosku o Kartę AXI?

Przy składaniu wniosku, oprócz potrzebnych od ciebie dokumentów i danych, sprawdzamy również Twoją sytuację w Biurach Informacji Kredytowej. Nie martw się – Twoja niekorzystna historia kredytowa nie ma dla nas znaczenia. Jednak jeżeli Twoje bieżące zobowiązania są opóźnione o więcej niż 30 dni, niestety nie będziemy mogli zaakceptować Twojej aplikacji. Mniejsze opóźnienia, do 30 dni, nie będą determinującym czynnikiem podczas rozpatrywania Twojego wniosku.  

Najczęstszy powód odrzucenia wniosków.

Chociaż niekorzystna historia kredytowa nie jest dla nas problemem, to jednak terminowa płatność bieżących zobowiązań jest dla nas bardzo ważna. Większość wniosków zostaje odrzucona dlatego, że spłaty bieżących zobowiązań są opóźnione o więcej niż 30 dni. By Twój wniosek nie został odrzucony, sprawdź, czy wszystkie Twoje opłaty zostały spłacone terminowo, lub opóźnienia nie były większe niż 30 dni.

Czy mogę ponownie złożyć wniosek o Kartę AXI w przypadku odrzucenia?

Tak, jak najbardziej. Po 3 miesiącach możesz ponownie złożyć wniosek o Kartę AXI. Jeżeli w tym czasie Twoja sytuacja finansowa się zmieniła, jest duża szansa na to, że kolejny wniosek zostanie zaakceptowany.